Sprzedajemy haki holownicze na

Allegro
Nasze konta to:

Użytkownik allegro

Uzytkownik allegro

 

 

Haki Holownicze

Zajmujeny sie sprzedażą i montażem haków holowniczych od 14 lat. Mamy więc duże doświadczenie w tym zakresie. Większość haków holowniczych dostępna jest "od ręki" tzn. sa na naszym magazynie Montujemy i sprzedajemy haki holownicze do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych. Od 2013r. jesteśmy autoryzowanym punktem obsługi WESTFALIA - AUTOMOTIVE. Nasi pracownicy są przeszkoleni w montażu i serwisie haków holowniczych firmy Westfalia.
    Posiadamy haki holownicze takich firm jak:
  • Auto Hak
  • Westfalia
  • Hak Pol Imioła
  • Bizub
  • Bosal
  • Steihof
  • Brink (Thule)

Montujemy także wiązki dedykowane do haków holowniczych wraz z ich programowaniem aby współpracowały z komputerem auta. Cztery stanowiska obsługi pozwalają na obsługę klienta i motaż haka holowniczego bez zbędnego oczekiwania.
Staramy sie aby każdy klient z zamontowanym hakiem holowniczym wyjeżdżał od nas zadowolony.

 

  Mocowanie kuli haka holowniczego:  

 

Wspólpracyjemy
z takimi producentami haków holowniczych jak:

Autohak

Westfalia

Hah Pol

Hak Pol

oraz innymi krajowymi i zagranicznymi producentami haków holowniczych

1. Kula haka holowniczego odkrecana. Montowana w większości aut. Odkręcenie kuli następuje po odkreceniu dwóch śrub (najczesciej na klucz 19) i zdemontowaniu kuli.

2. Kula haka holowniczego wypinana automatycznie. Wyjecie kuli następuje za pomocą dzwigni bądź pokretła bez używania kluczy. Montaż i demontaż takiej kuli zajmuje ok 5 sekund i jest bardzo prosty.

3. Kula haka holowniczego wzpinana automatzcynie wertykalnie (producent WESTFALIA). Wyjecie kuli następuje za pomocą dzwigni bądź pokretła bez używania kluczy. Ten typ mocowania kuli jest niewidoczny.